Nagradni natječaji i izazovi

Aktivni natječaji i izazovi

Nova značka "Top vozači"

Za najboljih 20 vozača u ovom mjesecu pripremili smo super nagrade! Tvoj zadatak je jednostavan - neka ocjena svake vožnje u ovom mjesecu bude odlična jer samo 20 top vozača s najboljom ocjenom i najvećim brojem snimljenih kilometara osvaja ovu značku. Sretno!

9.2. - 29.2.2024., 20 nagrada

Što sve možeš osvojiti?

reward_iphone_122f56e3af.png

Novi iPhone

reward_playstation_7bcbdcbc3c.png

Playstation 5

Xiaomi romobil

eKupi poklon bon

eKupi poklon bon

eKupi poklon bon

eKupi poklon bon

Dobitnici nagrada

Nagradni natječaj "Adventska vožnja"

Čestitamo dobitnicima nagradnog natječaja "Adventska vožnja":

 DobitnikPoklon
1Vedrana MarčeceKupi poklon bon u iznosu od 100 EUR 
2Silvija JageceKupi poklon bon u iznosu od 100 EUR 
3Zvonko ČavaraeKupi poklon bon u iznosu od 100 EUR 
4Izak JageceKupi poklon bon u iznosu od 100 EUR 
5Mario ŠabaneKupi poklon bon u iznosu od 100 EUR 
6Ante BumbakeKupi poklon bon u iznosu od 80 EUR 
7Jasenka MarmilićeKupi poklon bon u iznosu od 80 EUR 
8Hrvoje GrgićeKupi poklon bon u iznosu od 80 EUR 
9Marko MilićeKupi poklon bon u iznosu od 80 EUR 
10Tomislav PanciroveKupi poklon bon u iznosu od 80 EUR 
11Alen BjelopetrovićeKupi poklon bon u iznosu od 40 EUR 
12Katarina MatičićeKupi poklon bon u iznosu od 40 EUR 
13Ivan KovačićeKupi poklon bon u iznosu od 40 EUR 
14Danijel BezmalinovićeKupi poklon bon u iznosu od 40 EUR 
15Krunoslav GrgićeKupi poklon bon u iznosu od 40 EUR 
16Sanja RojčevićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
17Jelena KolačkoeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
18Manda PavićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
19Goran KovačićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
20Karlo JambresiceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
21Željko GerenčereKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
22Jelena BuljubašićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
23Danijela ŠtefaneKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
24Jurica ŠpoljareKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
25Darko VukotićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
26Kristina KrniceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
27Zoran HosnieKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
28Marijana ŠimićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
29Ratimir GalošieKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
30Dora GemerieKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR 
31Saša ZaharičLAQO bežične slušalice
32Igor JurešićLAQO bežične slušalice
33Renato DilicaLAQO bežične slušalice
34Robert HudinčecLAQO bežične slušalice
35Vedran VelenikLAQO bežične slušalice
36Ante ŠolaLAQO bežične slušalice
37Ivan BrezecLAQO bežične slušalice
38Nikolina ŽnidarićLAQO bežične slušalice
39Marta JerkovićLAQO bežične slušalice
40Helena KokanLAQO bežične slušalice
41Viktor PrekpalajPlišanac
42Igor RoginekPlišanac
43Jan ŠnelerPlišanac
44Tia Šalek DanijelaPlišanac
45Maja HudićPlišanac
46Denis GrahovacPlišanac
47Tomislav VizvarPlišanac
48Ivana CrljenkovićPlišanac
49Matea SpanicPlišanac
50Damir GobecPlišanac

Nagradni natječaj "CO2 Ritam"

Čestitamo dobitnicima nagradnog natječaja "CO2 Ritam":

1. segment:

 DobitnikNagrada
1Mario MršićeKupi poklon bon u iznosu od 100 eura
2Hrvoje KovačevićPametna narukvica Mi Smart Band 6
3Magdalena RašićPametna narukvica Mi Smart Band 6
4Miroslav KolarLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
5Daniel ĐurićLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
6Marino BobetićLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
7Sanela TomićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
8Dejan VinčićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
9Monika StanićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
10Diana VukorepaKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone

2. segment:

 DobitnikNagrada
1Miljenko StanićeKupi poklon bon u iznosu od 100 eura
2Nikola FilipovićPametna narukvica Mi Smart Band 6
3Alen MuminovićPametna narukvica Mi Smart Band 6
4Nenad LaktašićLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
5Andrijana VinterLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
6Tin ĆurićLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
7Žuan KucljakKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
8Stjepan UdovičićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
9Tomislav VinceljekKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone
10Ivan RibićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone

3. segment:

 DobitnikNagrada
1Ines Bonačić DražićeKupi poklon bon u iznosu od 100 eura
2Paula KlobučarevićPametna narukvica Mi Smart Band 6
3Goran TomacPametna narukvica Mi Smart Band 6
4Tanja GrabarLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
5Denis JelušićLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
6Miroslav IvošLenovo slušalice bluetooth TWS HT38
7Dražen LoparićKSIX univerzalni magnet auto držač za smartphone

Nova značka "Sigurno Martinje"

Čestitamo sretnim dobitnicima!

 DobitnikNagrada
1Vesna OrehovačkieKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
2Ana SučićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
3Mislav KošćakeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
4Ivan SzepeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
5Zvonko PilleeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
6Dražena PalajsaeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
7Kristijan ŠuntićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
8Vjekoslav LesareKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
9Vlasta MačekeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
10Monika JagićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR

Značka "Dan sigurnosti u prometu"

Čestitamo dobitnicima:

 DobitnikNagradaKilometri
1Danijela ŠtefanLAQO bežične slušalice43,31
2Nikolina ŽnidarićLAQO bežične slušalice40
3Mislav KošćakLAQO bežične slušalice28,15
4Domagoj UremovićLAQO bežične slušalice21,32
5Darko PongracLAQO bežične slušalice17,55
6Dražena PalajsaLAQO bežične slušalice14,76
7Dominik ZadravecLAQO bežične slušalice13,79
8Martina HorvatLAQO bežične slušalice11,67
9Robert HudinčecLAQO bežične slušalice11,61
10Lidija LujićLAQO bežične slušalice11,15

Značka "Prvi dan škole"

Čestitamo dobitnicima:

 

 DobitnikNagradaKilometri
1Siniša RemenarLAQO bežićne slušalice53956,33
2Ivo BilobrkLAQO bežićne slušalice43859,35
3Žarko SokolLAQO bežićne slušalice26648,47
4Ivanka DomijanLAQO bežićne slušalice24633,17
5Branko MakovskyLAQO bežićne slušalice23070,37
6Lara BrenkovićLAQO bežićne slušalice20330,16
7Ivan IvankovićLAQO bežićne slušalice18132,93
8Denis SekovanićLAQO bežićne slušalice16743,01
9Ivona Dlab DespotovićLAQO bežićne slušalice16508,62
10Vladimir HećimovićLAQO bežićne slušalice15565,1

Nagradni natječaj "Požuri polako"

Čestitamo dobitnicima nagradnog natječaja "Požuri polako":

 DobitnikNagrada
1Ivan GverićeKupi poklon bon u iznosu od 80 eura
2Ivica HigleKupi poklon bon u iznosu od 80 eura
3Dario HasićeKupi poklon bon u iznosu od 80 eura
4Igor MišićeKupi poklon bon u iznosu od 40 eura
5Alen KrižićeKupi poklon bon u iznosu od 40 eura
6Dejana PopovićeKupi poklon bon u iznosu od 40 eura
7Dragan RozankovićeKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
8Leon MirčićeKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
9Alen SmoljaneKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
10Tihomir PavičićeKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
11Zoran VlaheKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
12Katja CvitanovićeKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
13Krešimir DražićeKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
14Tamara BateleKupi poklon bon u iznosu od 15 eura
15Anamarija HosmaneKupi poklon bon u iznosu od 15 eura

Značka "Dan zaštite okoliša"

Čestitamo dobitnicima nagradnog natječaja "Dan zaštite okoliša":

1. segment:

 DobitnikNagrada
1Benjamin VargaeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
2Zoran HosnieKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
3Darko BlagojevićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
4Dorana TomaceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
5Nadica ŠimunićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR

2. segment:

 DobitnikNagrada
1Ivona KitteleKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
2Mirna MargićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
3Tomislav JuraseKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
4Alen HlebeceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
5Damjana FriceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR

3. segment:

 DobitnikNagrada
1Dragan VurušićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
2Irena PosaveceKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
3Davor NonkovićeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
4Jadranko AlberteKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR
5Nenad MilevojeKupi poklon bon u iznosu od 15 EUR

Potraga za značkama

Potraga za značkama je završila! Čestitamo dobitnicima :)

 DobitnikNagrada
1Briševac IgoreKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
2Remenar SinišaeKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
3Muminović AleneKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
4Bartolec DraganeKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
5Marmilić JasenkaeKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
6Smoljan AleneKupi poklon bon u iznosu od 119,52 eura
7Perić MarijoeKupi poklon bon u iznosu od 79,64 eura
8Jagec IzakeKupi poklon bon u iznosu od 79,64 eura
9Biškup TihomireKupi poklon bon u iznosu od 79,64 eura
10Belščak DejaneKupi poklon bon u iznosu od 79,64 eura
11Vinceljek TomislaveKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
12Nonković DavoreKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
13Šaban MarioeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
14Matijašec IvicaeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
15Omašić KarolinaeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
16Jakopiček NikolaeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
17Milić MarkoeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
18Tomić SanelaeKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
19Ivanković IvaneKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura
20Pehar-Ljoljić GoraneKupi poklon bon u iznosu od 13,27 eura

Imaš LAQO osiguranje? Skini LAQO aplikaciju i imaj sve nadohvat ruke!

  • Brzi pregled osiguranja
  • Svi dokumenti na jednom mjestu
  • Jednostavna prijava štete
  • Popusti za manju kilometražu
  • Nagrade unutar LaqoPrevent programa prevencije
Učitavam sadržaj...